Přejít k obsahu

Vedoucí výzkumného programu  Kancelář Telefon Email
doc. Ing. Petr Zeman, Ph.D. UN228 37763 2211 zemanp@ntis.zcu.cz

Výzkumný tým Kancelář Telefon Email
doc. Ing. Pavel Baroch, Ph.D. UN227 37763 2214 pbaroch@ntis.zcu.cz
Ing. Jiří Čapek, Ph.D. UN225 37763 2223 jcapek@ntis.zcu.cz
Ing. Radomír Čerstvý UN205 37763 2227 cerstvy@ntis.zcu.cz
RNDr. Stanislav Haviar, Ph.D. UN206 37763 2220 haviar@ntis.zcu.cz
doc. Ing. Jiří Houška, Ph.D. UN207 37763 2218 jhouska@ntis.zcu.cz
doc. Mgr. Šimon Kos, Ph.D. UN207 37763 2245 simonkos@ntis.zcu.cz
Ing. Tomáš Kozák, Ph.D. UN208 37763 2217 kozakt@ntis.zcu.cz
RNDr. Milan Kubásek UN204 37763 2231 kubasek@ntis.zcu.cz
prof. Ing. Jindřich Musil, DrSc. UN225 37763 2225 musil@ntis.zcu.cz
Mgr. Andrea D. Pajdarová, Ph.D. UN208 37763 2212 adp@ntis.zcu.cz
Ing. Jiří Rezek, Ph.D. UN206 37763 2269 jrezek@ntis.zcu.cz
doc. RNDr. Karel Rusňák, CSc. UN226 37763 2221 rusnakk@ntis.zcu.cz
Ing. Zbyněk Soukup, Ph.D. UN204 37763 2233 soukup@ntis.zcu.cz
Ing. Tomáš Tölg UN205 37763 2229 tolg@ntis.zcu.cz
prof. RNDr. Jaroslav Vlček, CSc. UN230 37763 2215 vlcek@ntis.zcu.cz
doc. Ing. Petr Zeman, Ph.D. UN228 37763 2211 zemanp@ntis.zcu.cz
Ing. Šárka Zuzjaková, Ph.D. UN203 37763 2265 sazuz@ntis.zcu.cz
Studenti doktorského studia Kancelář Telefon Email
Sahib Babaee Tooski, Ph.D. UN103 37763 2270 sbtooski@kfy.zcu.cz
Ing. Šárka Batková UN124 37763 2276 sbatkova@kfy.zcu.cz
Ing. Zuzana Čiperová UN105 37763 2277 ciperovz@kfy.zcu.cz
Ing. Martin Jaroš UN105 37763 2274 jarosm@kfy.zcu.cz
Ing. Daniel Javdošňák UN209 37763 2268 javdda00@kfy.zcu.cz
Ing. David Kolenatý UN104 37763 2271 kolenaty@kfy.zcu.cz
Ing. Michaela Kotrlová UN124 37763 2279 kotrlova@kfy.zcu.cz
Ing. Markéta Fialová UN126 37763 2278 markoun@kfy.zcu.cz
Ing. Michal Procházka UN126 37763 2275 miprocha@kfy.zcu.cz
Ing. Veronika Šímová UN126 37763 2273 vsimova@kfy.zcu.cz
Ing. Sergei Zenkin UN105 37763 2267 zenkin@kfy.zcu.cz
Ing. Michal Zítek UN104 37763 2272 zitek2@kfy.zcu.cz

Patička