Přejít k obsahu

Nabídka pronájmu konferenčních sálů

Výzkumné centrum Fakulty aplikovaných věd ZČU v Plzni „NTIS – Nové technologie pro informační společnost“ nabízí ke krátkodobému pronájmu své moderně vybavené konferenční sály.

Konferenční sál pro 130 osob

Vybavení sálu: 130 sedaček se sklopnými stolky, zabudované ozvučení, 2 projektory, 2 LCD obrazovky,
2 promítací plátna, vizualizér, stolní počítač, přenosný a pevný mikrofon, Wi-Fi připojení k internetu.

Cena: Základní hodinová sazba za pronájem sálu je 995 Kč bez DPH. Při vícedenních akcích je možné cenu stanovit dohodou.

Konferenční sál pro 247 osob

Vybavení sálu: 247 sedaček se sklopnými stolky, zabudované ozvučení, 2 projektory, 4 LCD obrazovky, interaktivní tabule, 2 promítací plátna, vizualizér, stolní počítač, přenosný a pevný mikrofon, vybavení pro video-konference, Wi-Fi připojení k internetu.

 Cena: Základní hodinová sazba za pronájem sálu je 1485 Kč bez DPH. Při vícedenních akcích je možné cenu stanovit dohodou

Doplňkové vybavení 


Do sálů je možné za příplatek instalovat tlumočnické kabinky (cena podle rozsahu požadovaného vybavení). Se sály je k dispozici rovněž recepce a šatna -  za příplatek i s obsluhou. Návštěvníci centra mohou využít kryté i nekryté parkovací plochy a veřejné kavárny (pro cca 50 osob), v případě potřeby je ale možné rovněž zajistit občerstvení formou cateringových služeb požadovaného rozsahu. 

Kontakty

Nové technologie pro informační společnost

 

NTIS - Nové technologie pro informační společnost

Fakulta aplikovaných věd

Západočeská univerzita v Plzni

Technická 8, 306 14 Plzeň

Telefon
(+420) 377 632 062

Email ntis@ntis.zcu.cz

Patička